GŁÓWNY KSIĘGOWY

Mszana Dolna
Oferta opublikowana13.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Marka 1, 34-730 Mszana Dolna, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: - prowadzenie pełnej księgowości Spółdzielni Pracy, - zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu księgowości oraz obsługi finansowo-księgowej Spółdzielni, - zarządzanie podległymi pracownikami, - zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w Spółdzielni, - nadzór nad terminową i kompletną realizacją procesu zamknięcia miesiąca i roku, - sprawowanie kontroli wewnętrznej, - tworzenie sprawozdań, raportów, prognoz finansowych na Zarząd, - sporządzanie i zatwierdzanie deklaracji rozliczeniowych dla Urzędu Skarbowego i ZUS, - sporządzanie sprawozdań do US, GUS, NBP, banków, - analiza i sporządzanie okresowych raportów o sytuacji finansowej Spółdzielni, - współpraca z bankami i innymi instytucjami finansowymi. Praca na jedną zmianę: w godz. 6:00-14:00 lub 7:00-15:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: + nagroda

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: finanse i rachunkowość

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wymagania na stanowisko Główny księgowy: - wykształcenie minimum średnie ekonomiczne, mile widziane wyższe ekonomiczne o kierunku finanse i rachunkowość, - minimum dwuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w Dziele Księgowości, - doświadczenie na stanowisku kierowniczym, - znajomość zasad rachunkowości, przepisów UoR, przepisów podatkowych, przepisów ZUS, - samodzielność, dokładność, staranność, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz dobra organizacja pracy, - obsługa programów finansowo-księgowych Comarch ERP Optima, - umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych i rocznych zeznań podatkowych CIT, - doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych firmy produkcyjnej, - biegła obsługa komputera.

Pracodawca

Nazwa: "MEBLOMET" SPÓŁDZIELNIA PRACY Mszana Dolna

Adres: Marka 1, 34-730 Mszana Dolna, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV