Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY

ikona Elbląg
ikona Dodano: 02.06.2022
ikona 7000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Królewiecka 2, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie pełnej księgowości publicznego zakładu opieki zdrowotnej, praca w systemie finansowo księgowym ( Rewizor GT ), sprawozdawczość ( ZUS, US, GUS ) Jedna zmiana: 07.25-15.00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, 3 lata doświadczenia zawodowego, znajomość programu Rewizor, umiejętność prowadzenia pełnej księgowości.

Pracodawca

Nazwa: Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno- Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży w Elblągu

Adres: Królewiecka 2, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

GŁÓWNY KSIĘGOWY
ikonaElbląg
Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno- Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży w Elblągu