Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: WITKOWSKA 44, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: B3Globalcon poszukuje chętnej osoby, która podejmie się pracy jako fryzjer/barber w bazie żołnierzy amerykańskich zlokalizowanej w miejscowości Powidz przy ul. Witkowskiej na terenie jednostki wojskowej. Praca w dniach Pon-Pt w godzinach 08:00-16:00 oraz raz w miesiącu Sobota w godzinach 08:00-14:00 (w zamian za inny dzień wolny w tygodniu). Praca w pełnym wymiarze czasu 40h/tygodniowo. Możliwość współpracy w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę. Do obowiązków będzie należeć: strzyżenie męskie, przyjmowanie zapłaty przygotowywanie raportów sprzedaży. Warunki konieczne: podstawowa znajomość języka angielskiego, niekaralność, dokument potwierdzający kwalifikacje zawodowe/ukończony kurs.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Fryzjerstwo [Inne] : Oferujemy: stałe i uczciwe wynagrodzenie godzinowe + napiwki od klientów, możliwość zapewnienia kompletu sprzętu do pracy, pozytywną atmosferę, nieustanny kontakt z językiem angielskim, możliwość pracy na własnym sprzęcie (na preferencyjnych warunkach); Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

Pracodawca

Nazwa: B3Globalcon

Adres: WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 5/2, 70-256 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: angielski, polski

Wymagane dokumenty: CV