Oferta opublikowana01.08.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Os. Centrum d7/lu 8, 31-933 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: 1. Konsultacje z klientami:. 2. Strzyżenie i modelowanie włosów: 3. Farbowanie włosów: 4. Zabiegi pielęgnacyjne: 5. Utrzymanie czystości i porządku w salonie: 6. Prowadzenie rejestracji i umawianie wizyt: 7. Edukacja i doradztwo:. 8. Utrzymanie aktualności wiedzy i umiejętności: 9. Zapewnienie doskonałej obsługi klienta: 10. Zarządzanie zapasami produktów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 01.09.2023

Data zakończenia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący, włoski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący, niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Dyplom: Mistrz w zawodzie fryzjer, Barber (fryzjer męski) kurs barberski, A.23 Projektowanie fryzur

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: [Inne] : Doświadczenie w pracy z fryzurami awangardowymi

Pracodawca

Nazwa: FUNDACJA PROMOCJI NOWEJ HUTY

Adres: Centrum D 7/U8, 31-933 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.