FRYZJER (NR 1303)

Bydgoszcz
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szarych Szeregów 2D, 85-829 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Ogólny zkares obowiązków: - strzyżenie damskie, męskie, - modelowanie, - farbowanie, - pielęgnacja. Zatrudnienie początkowo w ramach umowy zlecenie, następnie umowa o pracę. Praca w godzinach: 9:00 - 16:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 35

Liczba godzin w miesiącu: 140

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: kwota wynagrodzenia od 27,70 zł brutto/godzinę (do uzgodnienia z pracodawcą)

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy, umiejętność strzyżenia damskiego, męskiego, modelowania, farbowania i pielęgnacji włosów

Pracodawca

Nazwa: Fresh Tone Antonina Penkova

Adres: Szarych Szeregów 2D, 85-829 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt tel. 512 609 838 w godz. 8:00 - 20:00