Oferta opublikowana02.01.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 30-693 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Indywidualna praca z pacjentem. Miejsce pracy w miejscu zamieszkania pacjenta.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 35

Wynagrodzenie brutto: od 10 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie na umowę zlecenie: 10 500,00 zł, na umowę B2B 11 900,00 zł. Możliwość umowy zlecenia lub umowy B2B w tym przypadku wynagrodzenie wynosi 11200 zł. 7 godzin pracy od 8.00-15.00.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 03.01.2024

Data zakończenia: 03.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Fizjoterapeuta

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: fizjoterapia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe nie wymagane. Umiejętności zgodnie z wykształceniem, prawo wykonywania zawodu.

Pracodawca

Nazwa: MEDICAL COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 30-693 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .