Farmaceuta/ Fizjoterapeuta/ Pielęgniarka- praca sklep medyczny Gdańsk

Gdańsk
Oferta opublikowana27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta
Firma Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu zatrudni osobę na cały etat do pracy w sklepie medycznym w Gdańsku.

Wymagania:
- wykształcenie medyczne: technik, licencjat lub mgr fizjoterapii,
- technik farmacji ,magister farmacji
- liceum medyczne licencjat / magister pielęgniarstwa
- umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku,
- komunikatywność,
- umiejętność obsługi komputera oraz kasy fiskalnej.
Obowiązki:
- sprzedaż wyrobów medycznych,
- pomoc i doradzanie klientom przy wyborze sprzętu, środków i materiałów medycznych,
- obsługa programu aptecznego
Oferujemy:
- pracę na samodzielnym stanowisku od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00
- bardzo dobre wynagrodzenie +premia
- miejsce: Smoluchowskiego 17 Gdańsk
Kontakt:
tel: Aplikuj