Fakturzystka-pracownik biurowy w dziale prowiantowym Baltona

Kowale
Oferta opublikowana03.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa
Do naszego działu prowiantowego poszukujemy osoby na stanowisko fakturzystka-pracownik biurowy.

OBOWIĄZKI:
- Wprowadzanie faktur zakupu
- Wystawianie faktur sprzedaży
- Korespondencja z klientami w języku angielskim
- Analizowanie i realizacja otrzymanych zamówień w języku angielskim

NASZE WYMAGANIA:
- Dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie
- Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Zaangażowanie i dobre zdolności organizacyjne
- Dyspozycyjność

OFERUJEMY:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premia uzależniona od wyników pracy
Pakiet medyczny
Dofinansowanie wypoczynku

Praca na pełny etat, godziny pracy 6:00 - 14:00

Prosimy o wysyłanie cv ze zdjęciem na adres: Aplikuj

Informacje o firmie

Baltona Shipchandlers – kultowa marka Baltony, od której rozpoczęła się działalność i historia Grupy Baltona, powstała na potrzeby zaopatrywania statków w towary spożywcze, przemysłowe, hotelowo-gospodarcze oraz techniczne zarówno krajowych jak i zagranicznych producentów.
Od 1946 roku zaopatruje statki w polskich i zagranicznych portach morskich oferując najwyższą jakość produktów spożywczych oraz wyposażenie techniczne, współpracując z siecią sprawdzonych dostawców.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Baltona Shipchandlers Sp. z o.o. z siedzibą w: Fińska 1, 72-602 Świnoujście (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.