Praca ELEKTRYK - TECHNIK UTRZYMANIA BUDYNKU

Dodano: 22.07.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3900 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: LG 1A, 55-040 Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Obsługę i prowadzenie ruchu urządzeń elektroenergetycznych. Prowadzenie dokumentacji urządzeń. Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń elektroenergetycznych. Zapobieganie awariom. Diagnozowanie usterek w instalacjach elektrycznych. system pracy 2na2, czyli: 2 dni pracy (pod rząd) od 6:50-19:00, 2 dni wolnego Oferujemy: Stabilne zatrudnienie umowa o pracę na dwa lata po przepracowaniu okresu próbnego Możliwość szkoleń i rozwoju: szkolenia SEP, praca z systemem SCADA (stacje 110Kv typu GIS wizolacji SF6), zdobycie doświadczenia przy stacjach transformatorowych (110 Kv/20Kv; 20KV/6,6Kv;20Kv/0,4Kv) Pakiet relokacyjny. Czynny udział w projekcie greenfi eld jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowena skalę masową. Pracę w międzynarodowej fi rmie jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowychna światową skalę. Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie). Dofinansowanie do nauki języka angielskiego. Duży wybór dań dla pracowników kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej. Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje możliwość zagranicznych podróży służbowych. Nowoczesne narzędzia pracy zaawansowany technologicznie park maszynowy. Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej. Kontakt z pracodawcą: https://www.lgensol.pl/praca/

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN

Opis wynagrodzenia: + po okresie próbnym premia frekwencyjno-uznaniowa

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.08.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Technik elektryk*

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: posiadasz techniczne wykształcenie (może być średnie, najlepiej z zakresu elektryki lub pokrewne) masz doświadczenie na podobnym stanowisku (jeśli nie to spokojnie wszystkiego cię nauczymy) praca w systemie 4 brygadowym nie będzie dla Ciebie problemem masz wiedzę z zakresu elektroenergetyki i chcesz się rozwijać w tym zakresie

Pracodawca

Nazwa: LG ENERGY SOLUTION WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: LG 1A, 55-040 Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: aplikuj przez: https://www.lgensol.pl/praca/

ELEKTRYK - TECHNIK UTRZYMANIA BUDYNKU
Biskupice Podgórne
LG Energy Solution Wrocław