Elektryk maszynowy - serwisant sprężarek Zielonka k/Warszawy

Zielonka
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Witam

Firma Tomet Kompresory w związku z rozwojem działu serwisu poszukuje osoby na stanowisko:

- elektryk maszynowy - serwisant sprężarek

Obowiązki zatrudnionej osoby:

- wykonywanie serwisów sprężarek tłokowych i śrubowych
- diagnozowanie usterek elektrycznych i mechanicznych
- naprawa sprężarek w serwisie w firmie jak i u klienta
- podłączanie nowych urządzeń
- wykonywanie napraw mechanicznych i elektrycznych

Wymagania

- doświadczenie pracy w serwisie mechanicznym lub elektrycznym - mile widziane
- zaangażowanie
- pracowitość
- gotowość do pracy w nadgodzinach
- prawo jazdy kategorii B
- umiejętność pracy zespołowej
- wykształcenie średnie - techniczne lub elektryczne

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, pracą w naszej firmie prosimy, o kontakt email lub bezpośredni kontakt telefoniczny.