Elektryk Maszyn Produkcyjnych - od 22,80 EUR/ godz. do 27,47 EUR/godz. Belgia

Antwerpia
Oferta opublikowana12.04.2024
Branżafizyczna

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla sprawdzonego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w branży produkcyjnej w Sint - Niklaas, - szukamy osoby do pracy na stanowisku: Elektryk Maszyn Produkcyjnych

Twoje zadania:

  • konserwacja instalacji elektrycznej i zapobiegawczej maszyn produkcyjnych,
  • usuwanie awarii maszyn,
  • rejestracja zużytych materiałów,
  • nadzór techniczny wśród pracowników produkcyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • uprawnienia SEP do 1kV lub powyżej 1kV,
  • doświadczenie stanowiskowe min. 1 rok,
  • wykształcenie kierunkowe lub techniczne,
  • czytanie schematów elektrycznych,
  • znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,
  • szkolenie wdrażające,
  • wynagrodzenie brutto w zmianach dziennych (w trakcie szkolenia) 22,80 EUR/godz.,
  • wynagrodzenie brutto w zmianach dziennych (po szkoleniu) 23,80 EUR/godz. (+wyrównanie od pierwszego dnia),
  • wynagrodzenie brutto w zmianach nocnych (w trakcie szkolenia) 26,47 EUR/godz.,
  • wynagrodzenie brutto w zmianach nocnych (po szkoleniu) 27,47 EUR/godz. (+wyrównanie od pierwszego dnia),
  • standard 168 godzin/mies. + możliwe nadgodziny,
  • dyżur telefoniczny +300 EUR/tydz.,
  • dodatek za pranie odzieży roboczej +1,19 EUR/dzień,
  • czeki żywnościowe w wysokości +6,91 EUR/dzień + karta paliwowa,
  • roczna premia +13.pensja,
  • darmowe zakwaterowanie + pomoc polskiego koordynatora.