ELEKTRYK

Łaszczów
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lwowska 31, 22-650 Łaszczów, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: - cykliczna konserwacja instalacji elektrycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych - diagnostyka maszyn i urządzeń produkcyjnych - wykonywanie przeglądów technicznych maszyn produkcyjnych - ustalanie harmonogramu prac - przeprowadzanie potrzebnych pomiarów - udział w projektach rozwojowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 Oferowane zatrudnienie w ramach umowy na okres próbny docelowo praca stała

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Data zakończenia: 15.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne, średnie branżowe, budowlane, zasadnicze branżowe, budowlane, średnie zawodowe, budowlane, zasadnicze zawodowe, budowlane, średnie branżowe, elektryczne, zasadnicze branżowe, elektryczne, zasadnicze zawodowe, mechaniczne, średnie branżowe, mechaniczne, zasadnicze zawodowe, elektryczne, średnie zawodowe, mechaniczne, zasadnicze branżowe, mechaniczne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, umiejętność czytania schematów, znajomość norm elektrycznych i zdolność ich poprawnego rozumienia, umiejętności matematyczne, wyobraźnia przestrzenna, krytyczne myślenie, zdolności związane z interpretowaniem i rozumieniem dokumenetacji technicznej oraz systemów elektrycznych.

Wymagania pożądne

Języki: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący, angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe co najmniej 2 lata na stanowisku elektryk lub elektromechanik. Wymagana zdolność logicznego i krytycznego myślenia, dokładność, rzetelność, dobra koncentracja i podzielność uwagi, odpowiedzialność i wytrwałość, samodzielność, uzdolnienia techniczne, wiedza branżowa, spostrzegawczość

Pracodawca

Nazwa: LUBELSKI FORNIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Lwowska 31, 22-650 Łaszczów, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt osobisty : wtorki i środy w godzinach : 8:00-16:00, kontakt telefoniczny, e-mail