ELEKTRYK

Strzelce Opolskie
Oferta opublikowana16.02.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Zgodny z przedłożonym programem stażu przez Organizatora tj. COROFLEX Poland Sp. z o.o. Sp. K., 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Ciepłownicza 8, Kontakt: 797 467 181, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący, niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Gogolińska 2a, 47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub e-mailowy Pracodawcą. Skierowanie na staż wydane przez doradcę klienta PUP oraz CV.