Praca ELEKTRONIK - INFORMATYK

Opole
Dodano: 27.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3600 - 3800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Tadeusza Rejtana 7, 45-332 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Zakres obowiązków: programowanie mikroprocesorów, diagnostyka i naprawa oprogramowania, pomiary elektroniczne, wykonywanie odczytów i analiz danych, analiza usterek, czytanie i wykonywanie schematów ideowych, blokowych i montażowych układów i urządzeń elektron., posługiwanie się instrukcjami obsługi i dokumentacją serwisową urządzeń elektronicz., katalogami elementów i układów elektronicz., diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektronicz., projektowanie, wykonywanie i uruchamianie układów elektronicz., przeprowadzanie kontroli technicz. we wszystkich fazach produkcji i uruchamianie urządzeń elektronicznych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 3 800 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto, premia miesięczna i kwartalna

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 28.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane uprawnienia SEP elektryczne do 1kV

Pracodawca

Nazwa: PKP INTERCITY REMTRAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 26-300 Libiszów 104, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: brak wymagań