Dziekan PSYCHOLOGIA

Radom
Oferta opublikowana16.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatudodatkowa
Branżaedukacja / szkolenia

Opis oferty pracy

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna w Radomiu zatrudni pracownika na stanowisko Dziekana kierunku Psychologia.
Nasze wymagania:
• Posiadanie stopnia naukowego doktora nauk społecznych w dyscyplinie: psychologia i/lub nauki o zdrowiu, nauki medyczne;
• Ukończone studia magisterskie w zakresie psychologii;
• Mile widziane doświadczenie w pracy organizacyjnej na Uczelni;
• Dyspozycyjność w zakresie prac organizacyjnych na Uczelni;
• Doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzkimi;
• Dorobek naukowy w postaci publikacji naukowych lub dorobek praktyczny w wybranej dziedzinie psychologii;
• Doświadczenie w zakresie dydaktyki akademickiej z psychologii;
• Gotowość do dalszego rozwoju.
Zakres obowiązków:
• Opracowywanie strategii rozwoju kierunku w obszarze kształcenia, zgodnej ze strategią Uczelni;
• Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu i jakości kształcenia;
• Kontrolowanie i nadzór nad poziomem i jakością kształcenia na kierunku;
• Prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz aktywizacja studentów w zakresie działalności naukowej;
• Organizowanie bieżącej pracy wykładowców kierunku w zakresie działalności dydaktycznej i organizacyjnej;
• Koordynowanie prac nad kształtowaniem i rozwojem programów studiów i pozostałej oferty dydaktycznej;
• Koordynowanie i przeprowadzanie hospitacji zajęć dydaktycznych;
• Wspieranie działalności studenckich kół naukowych;
• Stałe podnoszenie kompetencji zawodowych.
Oferujemy:
• Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu;
• Nie wymagamy oświadczenia o podstawowym miejscu pracy.
Dokumenty wymagane do rekrutacji:
• CV zawodowe;
• List motywacyjny mile widziany;
• Odpis dyplomu ukończenia studiów I i II stopnia lub jednolitych magisterskich;
• Odpis dyplomu uzyskania stopnia naukowego doktora lub zaświadczenie o nadaniu stopnia naukowego doktora;
• Wykaz dorobku naukowego i organizacyjnego;
• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.