DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Siedlce
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Brzeska 120, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Doradztwo techniczne, po uprzednim przeszkoleniu, w zakresie produktów i usług; obsługa klientów i doradztwo za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu; budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami; przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje cenowe.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 12 000 PLN

Opis wynagrodzenia: - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania - szkolenia z zakresu techniczno-handlowego - dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna i karta sportowa - pełne wsparcie ze strony doświadczonego zespołu - przyjazna atmosfera pracy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 31.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Windows, MS Office), - Umiejętności interpersonalne i zdolności negocjacyjne, - Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, - Bardzo dobra znajomość języka polskiego, - Doświadczenie w obszarze sprzedaży produktów technicznych będzie dodatkowym atutem, - Samodzielność, odpowiedzialność oraz wysoka motywacja do działania.

Pracodawca

Nazwa: CORMAK JERZY ZALEWSKI

Adres: Brzeska 120, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV zawierające kaluzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CORMAK Jerzy Zalewski z siedzibą w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 120 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji." Pracodawca zastrzega możliwość odpowiedzi na wybrane aplikacje.