Oferta opublikowana23.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: KONIŃSKA 18, 62-045 Pniewy, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - diagnostyka na stacji kontroli pojazdów samochodowych,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 24.02.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Mechanik pojazdów samochodowych*, Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - możliwość przyuczenia do zawodu, - godziny pracy: od 7:00 do 15:00 lub od 8:00 do 16:00, - pozostałe warunki pracy do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia kandydata, - pracodawca zapewnia szkolenie w celu zdobycia uprawnień osobie zainteresowanej zatrudnieniem na stanowisku diagnosty ! OSOBY ZAINTERESOWANE ! - proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres emailowy: Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: Zakład Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa Kucharski Jan

Adres: KONIŃSKA 18, 62-045 Pniewy, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - CV,