Oferta opublikowana20.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ofiar Katynia 13C/9, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Prace dekarskie, samodzielna naprawa dachów, wymiana pokryć dachowych. Praca na wysokości pow. 3 m. Praca na terenie Piły i okolic, w przypadku delegacji ryczałt na nocleg i wyżywienie (ok. 112 zł) oraz transport (bezpłatny) - po stronie pracodawcy. Zatrudnienie od zaraz, pierwsza umowa, zlecenie do końca br. Samodzielne stanowisko.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 19.06.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe, podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w pracach dekarskich, mile widziane prawo jazdy kat. B, wykształcenie bez znaczenia. Samodzielne stanowisko.

Pracodawca

Nazwa: J. K SYSTEM TOMASZ KULESZA

Adres: Ofiar Katynia 13C/9, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV