Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Prace dekarskie na wysokości zgodne z zakresem obowiązków dekarza.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe wysokość wynagrodzenie zależna od kwalifikacji i doświadczenia

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 21.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Dekarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyk. bez znaczenia, min. 6 miesięcy doświadczenia, predyspozycje do pracy na wysokości, prawo jazdy kat. B z uwagi na dojazd do pracy Praca pon.-pt. 7-16 ( godziny ramowe) Miejsce pracy: według zleceń pracodawcy na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego

Pracodawca

Nazwa: Zakład Blacharski Dekarski Piotr Richter

Adres: GÓRNA 33, 47-270 Gościęcin, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty i telefoniczny Proszę dzwonić i umawiać się na spotkanie tel. 77 4879251 lub tel. 608 035 434