CUKIERNIK / POMOCNIK CUKIERNIKA

Gdynia
Oferta opublikowana04.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wolności 26a, 81-327 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Pomoc przy wyrobie ciast słodkich.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 500 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 04.03.2024

Data zakończenia: 04.06.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca dwuzmianowa:I zmiana od 06:00 do 14:00, II zmiana od 10:00 do 18:00. Umowa na okres próbny 3 miesiące . Docelowo umowa o pracę. Mile widziane doświadczenie.

Pracodawca

Nazwa: Cukiernia AN-KA S.C. Piotr i Anna Ryza

Adres: Wolności 26a, 81-327 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -