Cukiernik lub Pomoc cukiernika, umowa o pracę, Włochy,

Warszawa / Śródmieście
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

Piekarnia-Cukiernia poszukuje osób na stanowisko:

Cukiernik lub Pomoc Cukiernika

Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Kluczowe zadania i odpowiedzialność:

• Produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych np. ciast, ciastek, tortów zgodnie z recepturami,
• Kontrola jakości surowców oraz przygotowanie ich do produkcji;
• Przygotowywanie różnego rodzaju nadzień, np. : kremów, polew, galaretek, owoców, marmolad,
• Formowanie i wypiek lub smażenie, w zależności od rodzaju ciasta;
• Zapobieganie powstawania wad i odstępstw od norm jakościowych przy produkcji ciast i ciastek;
• Utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy oraz przestrzeganie obowiązujących zasad bhp i ppoż.

Oczekiwania:

• Doświadczenie w pracy w cukierni,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu,
• Umiejętność dążenia do wyznaczonych rezultatów,
• Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów,
• orzeczenie lekarza medycyny pracy do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy :

• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień,
• Przyjazną atmosferę w pracy z zaangażowanym zespołem,
• Stabilną i długofalową współpracę z firmą.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.