Oferta opublikowana16.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy personelu przemysłowego i technicznego zatrudni pracownika na stanowisko:

Spawacz MIG

Wynagrodzenie : 2650 euro netto/miesiąc

Miejsce pracy: 06882 Coswig – Saksonia Anhalt

Zadania:
• Spawanie MIG zbiorników paliwowych aluminiowych.

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe lub odpowiednie kwalifikacje,
• Ważne lub nieaktualne świadectwo potwierdzające kwalifikacje,
• Doświadczenie w obróbce metali, spawaniu aluminium.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
• Bezpłatne zakwaterowanie,
• Pracę od poniedziałku do piątku,
• Dodatek urlopowy i świąteczny,
• Dodatek za pracę nocną,
• Możliwość wyrabiania nadgodzin.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MIG” – oddzwonię!