BRYGADZISTA/ ZASTĘPCA KIEROWNIKA

Damianowo
Oferta opublikowana04.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 55-340 Damianowo, powiat: średzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - Nadzór nad procesem zarządzania produkcją, kontrolą jakości produktów oraz kontrola i analiza kosztów, w tym zamawianych usług i materiałów, - Ocena składanych raportów (z wszystkich działów firmy), analiza informacji, raportowanie do zarządu firmy w razie niezgodności, a także przedstawianie propozycji zmian w celu rozwiązania problemu lub ulepszenia działalności spółki, - Analiza bieżącej działalności spółki oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w celu zwiększenia funkcjonalności i efektywności w strukturach firmy, - prowadzenie i kontrolowanie prowadzonej dokumentacji w firmie według obowiązujących zasad przepisów oraz zgodnie z wymogami wewnętrznymi firmy, - prowadzenie eksploatacji maszyn i uczestniczenie w przegladach oraz kontrolach maszyn, - przekazywanie i odbiór maszyn po remontach, - ustalenie miejsc składowania i magazynowania wyrobów gotowych oraz nazdór nad ich składowaniem, - Zapewnienie ciągłości produkcji oraz odpowiedni stan magazynowy wyrobów gotowych, - kontrolowanie warsztatu oraz magazynu części zamiennych, - nadzorowanie dostaw części, materiałów eksploatacyjnych i paliw, - kontrole przeglądów technicznych maszyn i urządzeń, - prowadzenie raportów produkcyjnych, - nadzór nad jakością dostarczanego surowca do przerobu, - udział w rozpatrywaniu reklamacji, - udział w przeprowadzonych szkoleniach, - identyfikowanie potencyjanych źródeł niezgodności, - niezwłoczne reagowanie w przypadku zauważonych niedogodności.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Samochód służbowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 04.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Doświadczenie w zarządzaniu branżą górniczą, zdolność samodzielnego planowania i organizacji pracy, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, umiejętność realizacji wyznaczonych celów, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, wysoki stopień samodyscypliny, umiejętność pracy w zespole, znajomość obsługi programów MS Office, miła aparycja, otwartość na ludzi.

Pracodawca

Nazwa: DKSM MIROSŁAW HAŁDYS SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: 58-100 Komorów 42D/4, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV