Brygadzista Usług Porządkowych

Gdańsk
Oferta opublikowana26.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace
HR for BUSINESS sp. z o.o. - będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:
Brygadzista
Miejsce pracy: Gdańsk i okolice
Praca od pn. do pt. 8H ( nienormowany czas pracy)

Informacje o firmie
Zadania:
  • nadzór nad wykonywaniem usług porządkowo-czystościowych w szpitalu
  • zarządzanie pracą podległego zespołu
  • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt firmowy - urządzenia, maszyny,
  • sporządzanie grafików pracowniczych
  • kontrola i rozliczenie czasu pacy pracowników
  • budowanie zespołu pracowników oraz zapewnienie motywującego środowiska pracy
  • kontrola zarządzania kosztów i zarządzanie budżetem kontraktu
  • kontrola jakości i czystości obiektu
  • dbanie o wizerunek firmy i jakość świadczonych usług
  • współpraca z przedstawicielami klienta
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • wymagane doświadczenie w sprzątaniu lub/i pracy w szpitalu
  • kultura osobista
  • umiejętności kierowania zespołem
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • sumienność
Oferujemy:
  • możliwość zatrudnienia od ZARAZ !!!
  • umowę o pracę/umowę zlecenie
  • wynagrodzenie adekwatne od posiadanego doświadczenia
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia z umowy o pracę zawsze na 10 – tego każdego miesiąca, z umowy zlecenie zawsze do 15-tego każdego miesiąca.
  • Dodatkowe benefity, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 16:00 pod nr tel. 510012...

Prosimy o dodanie klauzuli:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych powyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.