BRYGADZISTA

Góra Kalwaria
Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahr / kadry i płace

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Góra Kalwaria, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, itp. na miejsce prowadzenia prac, prowadzenie obróbki wstępnej surowca oraz produkcji wyrobów gotowych wg receptur przy zastosowaniu maszyn i urządzeń, praca z nożem i ostrymi narzędziami, prowadzenie procesów technologicznych, pakowanie, magazynowanie i przygotowanie wyrobów do wysyłki, ładowanie i rozładowywanie pojazdów, czyszczenie, maszyn i urządzeń, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa higieny pracy itp., organizowanie pracy, nadzorowanie jakości prac produkcyjnych, realizowanie zadań wyznaczanych przez przełożonych, zabezpieczenie materiałów i narzędzi niezbędnych do wykonania pracy podległego zespołu, nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP, szkolenie podległych pracowników z zakresu wykonywanych prac

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 168

Wynagrodzenie brutto: od 32,26 PLN

Opis wynagrodzenia: system wynagradzania godzinowy

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 29.05.2024

Data zakończenia: 28.05.2027

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Czajewicza 2/4, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV