Oferta opublikowana29.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wrocław Popowice, 50-001 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej. Miejsce pracy: Wrocław okolice Popowic. Umowa o pracę, dyspozycyjność w godz.: 7:00-16:00 - praca w ramach pełnego etatu. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 516 250 522, 50 80 71 810.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 800 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od umiejętności i kwalifikacji

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Brukarz

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, budowlane

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe budowlane mile widziane, dyplom mistrzowski - mile widziany, staż pracy: min. kilkumiesięczne doświadczenie w zawodzie, chęć do pracy, ogólna sprawność fizyczna

Pracodawca

Nazwa: ZDZISŁAWA JAKUBOWSKA

Adres: 55-095 Bąków 18, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -