Oferta opublikowana24.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Na Leszkowie 4, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Utrzymanie ciągłości ruchu urządzeń AKPiA i ciągów technologicznych, reagowanie na awarie i utrzymanie ruchu procesu technologicznego, samodzielne lub zespołowe wykonywanie prac związanych z usuwaniem awarii AKPiA, szaf zas.-sterowniczych, maszyn będących na wyposażeniu Zakładów Spółki, urządzeń elektronicznych, systemów transmisji danych, prowadzenie bieżącej konserwacji automatyki i urządzeń. Umowa o pracę na czas określony 3 m-ce, zatrudnienie od zaraz, praca w systemie równoważnym, od pn. do ndz. w godz. 07:00 - 15:00, 15:00 - 23:00, 23:00 - 07:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji i umiejętności

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 22.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, zasadnicze branżowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe automatyk lub pokrewne (warunek konieczny), znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową, umiejętność analizy i posługiwania się dokumentacją techniczną, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, samodzielność i komunikatywność, prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut kat. B+E), gotowość do pracy w systemie zmianowym, mile widziane doświadczenie w naprawie i konserwacji maszyn produkcyjnych, mile widziane aktualne uprawnienia energetyczne SEP 1kV (możliwość doszkolenia w przypadku braku uprawnień)

Pracodawca

Nazwa: GWDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Na Leszkowie 4, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV z opisem przebiegu pracy zawodowej