AUDYTOR WEWNĘTRZNY

Siedlce
Oferta opublikowana19.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Józefa Piłsudskiego 47, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: 1. wykonywanie określonych zadań audytowych (zapewniających i doradczych oraz czynności sprawdzających); 2. uzgodnienie zadań audytowych do przeprowadzenia do końca roku 2024 określonych w planie audytu na rok 2024; 3. zrealizowanie uzgodnionych zadań audytowych za rok 2024 i monitorowanie realizacji wydanych zaleceń; 4. opracowywanie planu audytu wewnętrznego jednostki na kolejne lata oraz sporządzanie sprawozdań z wykonania planu audytu wewnętrznego jednostki w kolejnych latach; 5. badanie i ocena funkcjonowania systemu kontroli zarządczej; 6. opracowanie i aktualizowanie wewnętrznych regulacji prawnych związanych z funkcjonowaniem audytu wewnętrznego w jednostce; 7. zidentyfikowanie obszarów ryzyka i sporządzenie analizy ryzyka; 8. przeprowadzanie rocznej samooceny funkcjonowania

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Audytor wewnętrzny

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wymagania niezbędne (formalne) : 1. obywatelstwo polskie; 2. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3. niekaralność za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe; 4. wykształcenie wyższe 5. stan zdrowia umożliwiający wykonywanie obowiązków; 6. posiadanie następujących kwalifikacji do przeprowadzania audytu wewnętrznego. Szczegóły oferty : https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-siedlcach-audytor-wewnetrzny

Pracodawca

Nazwa: Zakład Karny w Siedlcach

Adres: Józefa Piłsudskiego 47, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane pracą proszone są o dostarczenie dokumentacji osobiście lub drogą pocztową do dnia 15 maja 2024 roku na adres: Zakład Karny w Siedlcach ul. Piłsudskiego 47 08-110 Siedlce Szczegóły oferty: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-siedlcach-audytor-wewnetrzny