Asystentka / pomoc nauczyciela przedszkolnego

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia
Do naszego zespołu w Przedszkolu Anglojęzycznym ELFKIDS poszukujemy :

Asystentkę / pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego

Szukamy osoby, dla której tak jak dla nas wychowywanie, kształcenie i rozwijanie młodych ludzi jest pasją.

Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Ukończone (bądź w trakcie) studia na kierunku związanym z pedagogiką
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi
Zadania:
  • Wsparcie nauczyciela w prowadzeniu zajęć edukacyjnych
  • Opieka nad dziećmi w wieku 2,5-6 lat
  • Dbanie i aranżowanie przestrzeni przedszkola
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub zlecenie na pełen lub część etatu
  • Na początek 4000-6000 brutto w zależności od doświadczenia
  • Elastyczny grafik i godziny pracy
  • Praca z kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju poprzez wsparcie finansowania kursów i szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres Aplikuj .
Informacje o firmie
Elf Kids (English Language For Kids) to kameralne, anglojęzyczne przedszkola znajdujące się na osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku. Przedszkole Elf Kids skierowane jest do rodziców, którym zależy na indywidualnym podejściu do każdego dziecka z uwzględnieniem jego potrzeb i potencjału. Dzieci uczą się w grupie mieszanej wiekowo - od 2,5 do 6 roku życia, co pozwala stworzyć naturalne warunki do rozwoju emocjonalnego i społecznego. Zajęcia dydaktyczne podzielone są na grupy z uwzględnieniem potencjału i możliwości dzieci. Jest to możliwe dzięki obecności wykwalifikowanych nauczycieli przedszkolnych, będących jednocześnie lektorami języka angielskiego.
Aby umożliwić dzieciom obcowanie z naturą i niezakłóconą, twórczą zabawę, codziennie niezależnie od pogody wychodzimy na spacery.
Zwracamy dużą uwagę na aktywność fizyczną i dlatego każdego dnia praktykujemy różne formy ruchu, w tym między innymi jogę, gimnastykę i taniec.
Jesteśmy jedynym przedszkolem w Trójmieście, które w ofercie zajęć dodatkowych posiada Odyseję Umysłu.