ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Węgrów
Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gdańska 69, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wsparcie osoby niepełnosprawnej w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu codziennym

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 25

Wynagrodzenie brutto: od 44,97 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Data zakończenia: 31.12.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Usługi asystencji osobistej mogą świadczyć osoby niebędące członkami rodziny uczestnika, opiekunami prawnymi uczestnika lub osobami faktycznie zamieszkującymi razem z uczestnikiem:1. posiadające dokument potwierdzajacy uzyskanie kwalifikacji w następujących zawodach i specjalnościach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, siostra PCK, fizjoterapeuta; lub 2. posiadające co najmniej 6 miesięczne udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom z niepełnosprawnościami, np. doświadczenie zawodowe, udzielanie wsparcia osobom z niepełnosprawnościami w formie wolontariatu.

Pracodawca

Nazwa: Centrum Pomocy Społecznej w Węgrowie

Adres: Gdańska 69, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv