ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Lubartów
Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 21-100 Lubartów, powiat: lubartowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Usługi asystencji osobistej i ich zakres uzależnione są od sytuacji osoby z niepełnosprawnością, stopnia oraz rodzaju jej niepełnosprawności i w szczególności polegają na wspieraniu w różnych strefach życia, w tym: 1) wsparcia uczestnika w czynnościach samoobsługowych, w tym utrzymaniu higieny osobistej; 2) wsparcia uczestnika w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełnianiu ról w rodzinie; 3) wsparcia uczestnika w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania; 4) wsparcia uczestnika w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: [Inne] : osoby posiadające dokument potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w następujących zawodach i specjalnościach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, siostra PCK, fizjoterapeuta lub osoby posiadające co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie

Pracodawca

Nazwa: PRM STOWARZYSZENIE

Adres: KOLOROWA 6, 20-802 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt bezpośrednio do pracodawcy