Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnościami

Kraków
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa

Opis oferty pracy

Fundacja Internationaler Bund Polska zatrudni Asystentów/Asystentki osób z niepełnosprawnościami.
Wymagania:
Usługi asystencji osobistej mogą świadczyć osoby, niebędące członkami rodziny uczestnika:
1) posiadające dokument potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w następujących kierunkach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, fizjoterapeuta; lub
2) posiadające co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym np. doświadczenie zawodowe, udzielanie wsparcia osobom niepełnosprawnym w formie wolontariatu; lub
3) wskazane przez uczestnika lub jego opiekuna prawnego, pod warunkiem, że osoba wskazana spełnia przynajmniej jeden z warunków, o których mowa w pkt 1 lub 2.
Posiadanie doświadczenia, o którym mowa w pkt 2, może zostać udokumentowane pisemnym oświadczeniem podmiotu, który zlecał udzielanie bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym
Zakres obowiązków:
Wspieranie podopiecznych w wykonywaniu czynności dnia codziennego w tym m.in.: pomoc w przemieszczaniu się i docieraniu do miejsc użyteczności publicznej, pomoc w czynnościach higienicznych, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, organizacja czasu wolnego.

Miejsce pracy: Kraków

Stawka brutto za godzinę: między 37 zł a 45 zł (stawka brutto określana jest na podstawie aktualnego oświadczenia zleceniobiorcy; kwota wyjściowa brutto/brutto wynosi 45 zł)
Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze dostosowanym do możliwości pracownika (praca dodatkowa lub w pełnym wymiarze).
Poszukujemy asystentów dla osób dorosłych i dzieci.

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy:
Wraz z CV, należy przesłać czytelnie podpisane załączone oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy – w przypadku ich podania w CV, oraz mojego wizerunku – w przypadku jego zamieszczenia w CV, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) oraz zgodnie z klauzulą informacyjną dołączoną do mojej zgody. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych do innego administratora oraz wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.