ASYSTENT OSOBISTY OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Międzychód
Oferta opublikowana24.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 64-400 Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - wsparcie w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym osób niepełnosprawnych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 63

Wynagrodzenie brutto: od 41,17 PLN

Opis wynagrodzenia: 41,17 zł brutto / godzinę 377 godzin w okresie od 01.06.2024 do 18.12.2024

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 18.12.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, inne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Zawody: Asystent osoby niepełnosprawnej* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: ukończony kierunek ( jeden z wymienionych) LUB (!) 6 miesięcy doświadczenia w pracy jako asystent osoby niepełnosprawnej

Pracodawca

Nazwa: Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzychodzie

Adres: Juliusza Słowackiego 11, 64-400 Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV