ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Dębe Wielkie
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Strażacka 3, 05-311 Dębe Wielkie, powiat: miński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Wsparcie w czynnosciach samoobsługowychw tym utrzymaniu higieny osobistej, wsparcie w prowadzeniu gospodarstwa domowegoi wypełnianiu ról w rodzinie, wsparcie w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania, wsparciu w podejmowaniu aktywności życiowych i komunikowaniu się z otoczeniem.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 41 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie: 41zł/godz lub 35zł/godz wymiar czasu pracy: do uzgodnienia własny samochód

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, komunikatywność, sumienność

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widzialne w pracy na podobnym stanowisku własny samochód

Pracodawca

Nazwa: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DĘBEM WIELKIM

Adres: Przemysłowa 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje.