Oferta opublikowana17.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Kancelaria Notarialna położona w Gdańsku zatrudni osobę na stanowisko asystenta notariusza.

Twój zakres obowiązków
  • Przygotowywanie projektów aktów notarialnych
  • sprawdzenie wcześniej przygotowanych projektów aktów notarialnych przez innego pracownika kancelarii notarialnej,
  • obsługa klientów Kancelarii w tym udzielanie informacji oraz prowadzenie korespondencji z klientami niezbędnych do realizacji czynności notarialnej
  • Zachowanie poufności i dbałość o przestrzeganie tajemnicy notarialnej
  • wykonywanie prac biurowo-administracyjnych i bieżąca obsługa sekretariatu kancelarii;
  • prowadzenie kalendarza;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów oraz o ich porządkowanie, przechowywanie i archiwizację;
Nasze wymagania
  • dokładność, skrupulatność przy pracy z dokumentami
  • sprawna obsługa pakietów Ms Office
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • oczekiwana dyspozycyjność, sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, wysoka kultura osobista
To oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące), a następnie na czas nieokreślony
  • dogodne warunki wykorzystywania urlopów wypoczynkowych
  • przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu
  • praca w godzinach 9.00 – 17.00