Asystent/ka Zarządu

Gdynia
Oferta opublikowana02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa
Firma zorientowana na obsługę i wsparcie instytucji zagranicznych w procesie poszukiwania i nawiązywaniu współpracy z firmami z Polski w celu realizacji projektów zagranicznych, zatrudni osobę na stanowisku Asystenta/tki Zarządu, wsparcie działu obsługi klienta.

-Praca odbywać się będzie na ternie Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni oraz w terenie (Gdynia, Sopot).

-Jesteśmy młodym zespołem w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
-Poszukiujemy osoby, która dołączy do nas wspierając codzienne projekty i bieżące zadania.

Zadania
-utrzymywanie telefonicznego kontaktu z klientami oraz prowadzenie korespondencji mailowej (j,angielski)
-organizacja i prowadzenie kalendarza zarządu
-bieżące wspieranie działalności biura i koordynacja zadań
-dysponowanie budżetami firmy
-logistyka zarządu, zaopatrzenie firmy, sprawy urzędowe, spotkania b2b

Od kandydatki/ta oczekujemy:
-znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
-otwartości i braku skrępowania w kontaktach z klientami zagranicznymi,
-sumienności i dobrej organizacji pracy.
-prawa jazdy kat B
-umiejętności poruszania się w środowisku MS Office (Excel),

Pożądane cechy charakteru i osobowość cenniejsze od dotychczasowego doświadczenia.

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem jak i młode i ambitne chcące rozpocząć współprace z kreatywnymi partnerami w środowisku biznesowym.

Możłiwość elastycznego wymiaru czasu pracy.

Zainteresowanych współpracą i dołączeniem do nas prosimy o przesłane CV wraz ze zdjęciem

Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatkami / kandydatami, zapraszając na rozmowę w firmie.
Informacje o firmie
Firma zorientowana na obsługę i wsparcie instytucji zagranicznych w procesie poszukiwania i nawiązywaniu współpracy z firmami z Polski w celu realizacji projektów zagranicznych, zatrudni osobę na stanowisku Asystenta/tki Zarządu, wsparcie działaności bieżącej