Praca Asystent/ka w dziale administracji

Dodano: 27.07.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 - 3000 zł / miesiąc

Asystent/ka w dziale administracji

Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
• Wsparcie sekretariatu firmy;
• obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej;
• dbałość o właściwy obieg dokumentów;
• prowadzenie ewidencji oraz raportowanie;
• kontakt telefoniczny i mailowy z partnerami biznesowymi i instytucjami współpracującymi;
• pomoc współpracownikom w zakresie ich bieżących działań administracyjnych;
• przygotowywanie i obsługa spotkań biznesowych;
• dostarczanie dokumentacji do kontrahentów;
• inne czynności związane z kompleksową obsługą biura.

Wymagania:
• dokładność, rzetelność, samodzielność, otwartość;
• dobra organizacja pracy własnej, samodyscyplina, wysoka kultura osobista;
• dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
• umiejętność pracy pod presją czasu;
• mile widziane posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B;
Oferujemy:
• Umowę zlecenie/ o pracę w pełnym wymiarze godzinowym;
• Współpracę z energicznym i doświadczonym zespołem;
• Poznanie specyfiki pracy biura projektowego.