Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Stowarzyszenie „Niepełnosprawni dla środowiska Ekon”zatrudni osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy na stanowisku ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY w salonie odzieżowym.

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności (stopień znaczny lub umiarkowany) -warunek konieczny
- otwartość, komunikatywność
- kultura osobista
- gotowość do pracy zmianowej (bez godzin nocnych)

Zakres obowiązków:

- układanie towaru
- pomoc przy przyjmowaniu dostaw (dźwiganie do 10 kg)
- prawidłowe rozłożenie przyjętego asortymentu
- pomoc w aranżacji witryn
- prace porządkowe

Oferujemy:

- wynagrodzenie 3600-4000 zł brutto

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w warunkach chronionych oraz bogaty pakiet socjalny

- refundacja leków, wizyt lekarskich, pobytów w sanatoriach i turnusach rehabilitacyjnych

- dofinansowanie wczasów pracowników oraz kolonii dla dzieci

- opiekę Koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych Rodo: http://aba-service.pl/odo/aba_informacja_odo.pdf