ASYSTENT DS. ADMINISTRACJI

Szamotuły
Oferta opublikowana11.03.2024
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - pomoc przy pracach administracyjnych, - pomoc przy archiwizacji, - pomoc przy wprowadzaniu danych do systemów informatycznych,

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Języki: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Uprawnienia: Obsługa komputera-znajomość pakietu MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie policealne/techniczne, - obsługa pakiertu Office (Word, Excel itp), ZAKRES OBOWIĄZKÓW; - pomoc przy pracach administracyjnych, - pomoc przy archiwizacji, - pomoc przy wprowadzaniu danych do systemów informatycznych,

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Wojska Polskiego 1, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - skierowanie