Asystent Biurowy / Asystentka Biurowa

Gdańsk
Oferta opublikowana15.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku "Asystent Biurowy".

Zakres obowiązków:
- obsługa programu księgowo/magazynowego, wystawianie faktur, wprowadzanie faktur kosztowych
- obsługa zamówień towarów, zwrotów, obsługa magazynu
- obsługa bieżących spraw biurowych, dbanie o sprawne funkcjonowanie biura
- rozliczanie inwestycji
- współpraca z biurem rachunkowych
- obsługa zgłoszeń serwisowych

Wymagania:
- Zaradność, inicjatywa w działaniu
- Chęć do pracy i zaangażowanie połączone z pozytywnym nastawieniem,
- Systematyczność i umiejętność organizacji czasu pracy,
- Zdolności komunikacyjne,
- Samodzielność i zdolność podejmowania decyzji;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Prawo jazdy kat. B,
- znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym
Informacje o firmie

Firma VBASS specjalizuje się w automatyce budynkowej, instalacjach elektrycznych, teletechnicznych oraz multimedialnych. Od 2009 roku z sukcesami realizujemy projekty zarówno na rynku prywatnym, jak i komercyjnym, w Polsce oraz za granicą.

Nasza siedziba mieści się w Gdańsku-Wrzeszczu, gdzie pracuje kilkunastoosobowy zgrany zespół.

W biurze panuje swobodna atmosfera, a jednocześnie charakteryzuje nas duże zaangażowanie w codzienne obowiązki. Zapraszamy do aplikowania. Dołącz do VBASS i rozwijaj się z nami!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dodanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji do celów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r., Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.