ASPIRANT PRACY SOCJALNEJ

Hel
Oferta opublikowana16.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kuracyjna 1, 84-150 Hel, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: W przypadku ukończenia studiów wyższych wymienionych powyżej po 31,12,2013 r. wymagane będzie podjęcie studiów podyplomowych z zakresu metodyki i metodologii pracy socjalnej na KOSZT PRACODAWCY. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: - Realizacja zadań wynikających z ustawy o pomocy społecznej, w tym w szczególności prowadzenie postepowań administracyjnych z zakresu pomocy społecznej; - Przygotowywanie list wypłat przyznawanych świadczeń; - Sporządzenie wymaganych sprawozdań; - Przygotowywanie materiałów statystycznych i analitycznych; - Prowadzenie korespondencji w elektronicznym zarządzaniu dokumentami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: 4.242,00 +wysł.lat

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: kierunek: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie obsługa komputera, dobra organizacja pracy, terminowość, samodyscyplina

Pracodawca

Nazwa: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Helu

Adres: Kuracyjna 1, 84-150 Hel, powiat: pucki, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - List motywacyjny; - Życiorys (CV z opisem przebiegu pracy zawodowej, jeśli kandydat taką wykonywał); - Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w załączeniu; - Odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych; - Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach; - Świadectwa pracy lub zaświadczenia dot. zatrudnienia, jeśli kandydat takie posiada (lub kopie poświadczenia za zgodność z oryginałem); - Oświadczenie kandydata o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na tym stanowisku; - Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; - Oświadczenie, że kandydat posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych; - Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy wykraczających poza katalog wskazany w art.22(1) par.1 Kodeksu pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych- Dz.Urz. UE L119 z 05.04.2016,str.1) w związku z art. 1 ust.1 ustawy z dnia 10 maja 2018 r., o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz.1000) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r., o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2019 r., Nr, poz.1282). Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Helu, 84-150 Hel, ul. Kuracyjna 1 z dopiskiem: Nabór na stanowisko aspiranta pracy socjalnej w terminie do 15 marca 2024 roku do godz.13:00. Składane oświadczenia winny być opatrzone własnoręcznym podpisem a kopie dokumentów własnoręcznie potwierdzone za zgodność z oryginałem. Otrzymanych dokumentów nie odsyłamy. Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Helu zastrzega sobie prawo zaproszenia do rozmowy tylko wybranych kandydatów.