ANKIETER/OBSERWATOR

Gdynia
Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżamarketing / reklama / pr

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie badań pomiarowych w autobusach ZKM Gdynia. - Wpisywanie ilości osób wsiadających i wysiadających oraz znajdujących sie w autobusie, - spisywanie rodzaju biletu podróżnego, - rejestrowanie czasu przejazdu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN

Opis wynagrodzenia: na godzinę brutto

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 04.04.2024

Data zakończenia: 23.06.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca na dwie zmiany oraz w weekendy. I zmiana od 06:00 do 14:00, II zmiana od 14:00 do 22:00- czas pracy uzależniony od rozkładu jazdy autobusów. Możliwość uzgodnienia pracy w weekendy. Mogą aplikować osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności oraz studenci. Praca na okres 3 miesięcy. Kontakt telefoniczny 882 030 057. Praca na terenie Gdyni, Sopotu, Gdańska , Wejherowa.

Pracodawca

Nazwa: ANNA MEISSNER 1. CBT 2. CENTRUM BADAŃ TERENOWYCH - wspólnik s.c.

Adres: Jana Ostroroga 39/5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -CV