Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Miniaturka
Rafał Marek
Prezes Zarządu NetPOS Sp. z o.o.
Kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT. Lubię to co robię, więc czego chcieć więcej. Łączę przyjemne z pożytecznym.

Jak Państwa firma rozwinęła się przez ostatnie 5 lat?

Jesteśmy młodą firmą, ale bardzo intensywnie się rozwijamy. Zajmujemy się doradztwem w wyborze oraz wdrażaniem oprogramowania dla gastronomii, hoteli i sprzedaży.

Do kogo kierowana jest Wasza oferta?

Ofertę kierujemy przede wszystkim do firm, które chcą usprawnić obsługę sprzedaży, a także zapewnić lepszy przepływ informacji poprzez wdrożenie rozwiązań IT do zarządzania biznesem. Wyróżnia nas przede wszystkim bardzo dobrze skonstruowana oferta, w której posiadamy produkty i rozwiązania sprawdzone przez nas w działaniu.

Z jakiego sukcesu firmy jesteście Państwo najbardziej zadowoleni?

Najbardziej cieszy nas fakt, że przyjęta przez nas strategia biznesowa pozwala nam się bardzo szybko rozwijać. Sukces? Dla nas ważne są rzeczy związane z zadowoleniem naszych klientów. Dlatego każdy klient, który np. po wdrożeniu systemu IT, wraca do nas po jakimś czasie po więcej, to jest dla nas prawdziwy sukces, bo wiemy, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Klienci do nas bardzo często wracają, bo cenią nas za jakość usług, a także za partnerskie relacje.

Jaka jest główna misja firmy?

Przede wszystkim chcemy oferować najlepsze produkty i rozwiązania, które pomogą rozwijać firmy, które korzystają z naszych usług.

Co wyróżnia firmę wśród konkurencji?

Na pewno podejście do klientów, bowiem dokładnie słuchamy potrzeb klientów i wybieramy rozwiązania skrojone na miarę. Nie jesteśmy McDonaldem, a dobrą restauracją z najlepszymi potrawami i dopracowanymi smakami.

 

Jak dokładnie wyglądają Państwa usługi?

Jesteśmy firmą informatyczną, oferującą sprzęt i oprogramowanie dla firm z branży gastronomicznej, hotelowej i sieci sprzedaży. Nasza oferta jest bardzo szeroka, od sprzętu takiego, jak urządzenia fiskalne, ekrany dotykowe, szuflady kasowe poprzez telewizję hotelową i kompletne systemy POS, do pełnego oprogramowania do zarządzania całą firmą. Oczywiście oferujemy kompleksowe wdrożenia wszystkich zakupionych u nas produktów, a także szkolenia z zakresu ich obsługi. Po procesie wdrożenia nie zostawiamy klientów samych sobie, bowiem oferujemy wsparcie techniczne w razie kłopotów z obsługą.

Który z produktów jest najbardziej popularny?

Jeśli chodzi o najbardziej popularne produkty, to w tej chwili widzimy ogromne zainteresowanie systemami dla gastronomii. Klienci zgłaszają się do nas po oprogramowanie, które pomoże usprawnić pracę lokali gastronomicznych, m.in. restauracji, barów, pizzerii, kawiarni. Coraz więcej firm z branży piekarniczo-cukierniczej decyduje się również na wdrożenie systemów do zarządzania.

Firma NetPOS jest stosunkowo młoda. Jak wyglądały Państwa początki?

Kilka komputerów, telefony, głowy pełne pomysłów i ciężka praca, tak po krótce mogę opisać początki NetPOS. Jednak na samym początku była determinacja, aby założyć własny biznes. Oczywiście praca na etacie dawała nam bezpieczeństwo, możliwość zdobycia doświadczenia i to były dla nas bardzo ważne lata, jeśli chodzi o kwestie zawodowe i jesteśmy za to wdzięczni naszym byłym pracodawcom. Jednak w pewnym momencie poczuliśmy, że musimy iść dalej i zaryzykować. Udało się, chociaż start firmy był bardzo intensywny. Od razu skupiliśmy się na działaniu organizacyjnym i operacyjnym, bowiem wychodziliśmy z założenia, że nie ma co odkładać spraw na później, tylko trzeba od samego początku działać. Jak widać, ta strategia bardzo się sprawdziła i dlatego w tak szybkim tempie się rozwijamy.

Na jakie stanowiska najczęściej poszukujecie pracowników?

W tej chwili cały czas rozwijamy nasze siły sprzedaży i dział IT. To dwa kluczowe dla rozwoju naszej firmy obszary, dlatego tutaj poszukujemy pracowników. Ogłoszenia o pracę publikujemy na portalach lub na naszej stronie www.netpos.com.pl

Jak wygląda proces rekrutacji w Państwa firmie? Ile jest etapów?

Oczywiście pierwszym etapem jest wysłanie CV, na podstawie którego zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne wybrane osoby. Rozmowa kwalifikacyjna to w NetPOS najważniejsza część rekrutacji.

Jakich cech przede wszystkim szukacie u swoich potencjalnych pracowników?

Szukamy osób, które będą pasowały do naszego zespołu, bowiem wiemy, że dobra atmosfera w firmie i wzajemne zrozumienie się pracowników jest głównym czynnikiem wpływającym na jakość pracy w firmie, a co za tym idzie na jakość obsługi klienta. Jednak, to jakich cech szukamy u naszych pracowników zależy od tego, na jakie stanowisko rekrutujemy, bowiem inne cechy ważne są w dziale sprzedaży i obsługi klienta, a inne w dziale IT. Jednak wspólną cechą na pewno będzie umiejętność pracy w grupie, bo tworzymy zespół, który wspólnie odpowiada za działania na rzecz klientów.

Zwykle to pracowników pyta się dlaczego chcą pracować w danym miejscu, a jak Państwo odpowiedzieliby na to pytanie – dlaczego warto pracować w NetPOS?

Naszym zdaniem warto pracować w NetPOS ze względu na partnerskie relacje i możliwość rozwoju. Wychodzimy z założenia, że pracownicy muszą dobrze czuć się w pracy i jednocześnie widzieć, że ich praca ma sens i uznanie w oczach przełożonych, dlatego zawsze doceniamy i szanujemy naszych pracowników. Od samego początku kierujemy się zasadą Win-Win, bowiem mamy świadomość, że firma to ludzie, a nie trybiki w maszynie. 

 

Są Państwo dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Czy pracownicy mają otwartą ścieżkę kariery?

Tak, to prawda, rozwijamy się w bardzo szybkim tempie biorąc pod uwagę nasz staż na rynku. Ciągle przybywa nam pracowników, zatem też dynamicznie zmienia się struktura wewnątrz naszej organizacji. Ścieżka kariery jest zatem dla każdego pracownika otwarta. Zatem jeśli pracownicy chcą się rozwijać, to bardzo ich w tym wspieramy i zachęcamy do pokonywania kolejnych szczebli na drodze zawodowej.

Z jakimi największymi wyzwaniami przyszło się Państwu zmierzyć?

Do tej pory głównym wyzwaniem dla nas to rozwój firmy do takiego stopnia, aby zagwarantować jej stabilność. Pierwsze lata są zawsze najtrudniejsze dla nowych firm, ale dzięki naszej pracy i pomysłom na wzrost firmy udaje się ten cel realizować. Niewątpliwie wszystko dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, którzy ciągle szukają nowych możliwości osiągniecia naszego celu.

Czego możemy życzyć firmie w przyszłości?

Dalszego rozwoju, wielu ciekawych projektów i kolejnych zadowolonych klientów.

 

NetPOS Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 37 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
NetPOS Sp. z o.o.