Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Nakatomi Sp. z o.o.
16.01.2021 10:11
Pracodawca
Zakończyliśmy rekrutację na stanowisko stażysty w oddziale w Gdyni.
Dziękujemy Wam z całego serca za udział w rekrutacji. Ilość Waszych aplikacji przeszła nasze największe oczekiwania. Nadesłaliście ponad 600 zgłoszeń. Rekrutacja była jedną z najtrudniejszych, jaką prowadziliśmy. Od poniedziałku witamy w zespole 3 fantastyczne dziewczyny :) dziękujemy Wam raz jeszcze za zaangażowanie. Wybaczcie, że nie oddzwanialiśmy wszystkich, ale jak widzicie przy tej ilości zgłoszeń, nie byłoby takiej opcji.