Wywiady z Mop Orłów Warszawa
Profil nieoficjalny
Profil nieoficjalny
*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.


Sportgroup Sp. z o.o.
Fundacja Kibica
Developer Hotelowy Sp. z o.o.
Ags Estate Sp. z o.o.
Aleja Smaków Sp. z o.o.
As Kraków Sp. z o.o.
Bistro Fabryczna Sp. z o.o.
Bistro Service Sp. z o.o.
Dobre Zakupy Sp. z o.o.
Ems Sp. z o.o.
Fundacja Klubu Kibica
Fundacja Wspieraj.Pl
Gastro Service Sp. z o.o.
Innova Marketing Sp. z o.o.
Kapelanka Service Sp. z o.o.
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Wywiadu udzielił/aByły pracownik
04.03.2024 14:30
Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?
Chciałbym podzielić się historią o fatalnym miejscu pracy i niewypłacaniu części wynagrodzenia, za które został wystawiony pit na pełną kwotę.
Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało? Napisz, co robiłeś/aś na co dzień w firmie, czym się zajmowałeś/aś?
Byłem zatrudniony jako specjalista do spraw marketingu. Zajmowałem się strategią rozwoju marki wspieraj.pl
Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?
Nie, ponieważ nie było na to zgody.
Co było powodem zakończenia współpracy z firmą? Czy z pracy zrezygnowałeś/-aś sam, czy zwolniono Cię? Czy jakaś konkretna sytuacja wpłynęła na zakończenie Twojej współpracy z firmą?
Powodem zakończenia współpracy były złe warunki pracy, fatalna atmosfera, chaos organizacyjny oraz wątpliwe w moim odczuciu postawy moralne. Musiałem dzwonić do rodziców chorych dzieci po to, by namawiać ich do zbierania datków za pośrednictwem platformy wspieraj.pl. Chodziło w tym wszystkim oczywiście o prowizję dla firmy.
Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?
Około 5 tysięcy netto.
Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?
Trzy tygodnie.
Jakie dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie mógłbyś/mogłabyś wskazać?
Brak wypłaty wynagrodzenia. Kadra zarządzająca, która w moim odczuciu prowadziła wątpliwy moralnie model biznesowy.
Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?
Nie było możliwości rozwoju.
Czy firma planowała szkolenia i jak często się odbywały? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczyły.
Nie zapewniono mi żadnego szkolenia.
W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?
Prawdopodobnie z oszczędności pieniędzy. Skoro pracodawca nie wypłacał wynagrodzenia, to na szkolenia tym bardziej było mu szkoda.
Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?
Między samymi pracownikami atmosfera była w porządku. Rozmawialiśmy wspólnie także o braku wynagrodzenia, ponieważ nie jestem jedyną osobą, którą spotkał ten problem.
Czy pracodawca wywiązywał się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie było zgodne z ustaleniami?
Nie, nie wypłacił mi wynagrodzenia.