Jmdi Sp. z o.o.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Wywiady Jmdi Sp. z o.o.

Miniaturka
Jacek Maleszko
wlasciciel Jmdi Sp. z o.o.
-

Jmdi Sp. z o.o.

Firma JMDI jest niezależnym dostawcą telewizji, internetu i telefonii stacjonarnej na terenie Warszawy i jej okolic. Od ponad 12 lat dajemy naszym Klientom radosne chwile każdego dnia. Poznając ich potrzeby, dostarczamy najlepsze rozwiązania, dopasowane do ich oczekiwań. Z naszych usług korzysta już ponad 15 000 odbiorców.

Proszę opowiedzieć o początkach firmy JMDI Jacek Maleszko.

Jacek Maleszko: Firma JMDI Jacek Maleszko powstała 25 października 2002 roku, na początku była dostawcą Internetu na Tarchominie. W 2006 roku do oferty na Internet dołączyliśmy usługi telefoniczne a w 2008, dynamicznie inwestując w rozwój sieci światłowodowej, telewizję cyfrową.

Czy pracują Państwo cały czas w tej samej siedzibie?

Jacek Maleszko: W związku z ciągłym rozwojem firmy i wzrostem zatrudnienia, na przełomie 12 lat istnienia, firma kilkakrotnie zmieniała swoją siedzibę. Obecnie firma mieści się przy ul. Odkrytej 1A w Warszawie.

Jaka jest wizja firmy, jej główne cele?

Magdalena Bachańska: Naszą misją jest tworzenie naszym Klientom radosnych chwil każdego dnia! W pracy kierujemy się takimi wartościami jak partnerstwo, elastyczność, kompetencja i rozwój. Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2002 roku, największym dostawcą usług: Telewizja, Internet i Telefon na Białołęce i w okolicznych miejscowościach.

Obecnie z usług JMDI korzysta ponad 15 tys. klientów. Naszym głównym celem  jest rozwój a co za tym idzie poszerzanie zasięgu terytorialnego. Celem rozszerzenia sieci jest dostarczenie mieszkańcom innych dzielnic alternatywnego operatora, który- stawiając na najnowsze technologie i najwyższą jakość usług- może równocześnie zaproponować konkurencyjną cenę.Pracujemy również nad wzrostem świadomości marki tak, by stała się ona solidną bazą do oferowania klientom nowych usług. Inwestujemy w marketing i działania PR.  W tym celu prowadzimy kampanię outdoorową  na tablicach 6x3 w wybranych dzielnicach Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach (np. Legionowo).Do końca roku będzie reklama na tablicach w autobusach, jak również opracowujemy materiały promujące firmę, które ukażą się w lokalnej prasie. 

Jakie są silne i słabe cechy firmy (np. elementy, które chcieliby Państwo udoskonalić?)

Jacek Maleszko: Siła JMDI to innowacyjna technologia oraz nacisk na lokalne postrzeganie klienta, na bliski kontakt z klientem. Dzięki temu naszą przewagą jest szybka i elastyczna reakcja na jego potrzeby.

Jak wygląda proces rekrutacji, z ilu etapów się składa?

Urszula Grabowska-Maleszko: Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap to rozmowa kwalifikacyjna mająca na celu poznanie kandydata- jego wykształcenie, umiejętności i doświadczenie, zakończona testem. Drugi etap, zazwyczaj kończący rekrutację, służy ustaleniu warunków współpracy i przekazaniu listy zadań.

JMDI Jacek Maleszko uczestniczy w targach pracy, organizuje praktyki?

Urszula Grabowska-Maleszko: Na chwilę obecną firma JMDI nie uczestniczy w targach pracy oraz nie organizuje praktyk.

Czy firma stosuje outsourcing, czyli korzystanie z zewnętrznych zasobów kadrowych, w przypadku np. informatyków?

Jacek Maleszko: Stosujemy outsourcing na usługi księgowe i prawnicze. Ma to istotny wpływ na obniżenie kosztów oraz podnosi poziom profesjonalizmu, wynikającego z przekazania części zadań ekspertom i specjalistom z zewnątrz.

JMDI Jacek Maleszko organizuje imprezy integracyjne dla pracowników?

Magdalena Bachańska: Imprezy integracyjne są stałym elementem funkcjonowania firmy. Rozumiejąc, jak ważna jest integracja zespołów, regularnie organizowane są imprezy integracyjne w poszczególnych zespołach oraz między działowe.

Dzięki temu pracownicy z różnych działów mogą lepiej się poznać, jest to okazja do wymiany informacji i poglądów w sympatycznych, mniej oficjalnych okolicznościach.Regularnie raz w roku, w październiku, z okazji urodzin firmy, organizujemy imprezę integracyjną dla wszystkich pracowników. Jest to czas na wspólną zabawę i integrację, organizowane są wtedy konkursy, wybierany pracownika roku, wręczane nagrody i dyplomy uznania.Wywiadu udzielili:Jacek Maleszko - Właściciel Firmy, Urszula Grabowska-Maleszko - Dyrektor Zarządzający Magdalena Bachańska - Specjalista ds. Marketingu w firmie JMDI Jacek Maleszko. 

Jmdi Sp. z o.o.