INDROL sp. z o.o. sp.k.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
Jakość

 

Kompetentny zespół specjalistów

Cały proces produkcji jest zarządzany i nadzorowany przez zgrany zespół starannie dobranych specjalistów. Dzięki ich zaangażowaniu i wysokim kompetencjom spełniamy najwyższe standardy jakościowe.

Planowanie produkcji realizowane jest z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, co pozwala nam dostarczać przez sześć dni w tygodniu świeże produkty spełniające wszystkie wymagania klientów.

kontrola jakości

Wdrożony przez nas pięcioetapowy, wewnętrzny system kontroli jakości

 

szczegółowa kontrola pochodzenia paszy

szczegółowa kontrola w czasie hodowli

opieka weterynaryjna na etapie hodowli zwierząt

kontrola w procesie przetwarzania mięsa

najwyższe standardy pakowania

 

Wieloetapowa kontrola jakości

Jakość naszych wyrobów jest dla nas i naszych klientów priorytetem. Troszcząc się o jej zapewnienie dbamy o dobre warunki hodowli indyków, udzielamy wsparcia partnerom i kontrolujemy procesy produkcji na każdym etapie.

Nieustannie pracujemy nad usprawnieniem procesów produkcji i hodowli. Testujemy nowe rozwiązania i wyciągamy wnioski celem uzyskania najlepszych wyników.

System zarządzania produkcją

Jakość ma dla nas i naszych Klientów kluczowe znaczenie, dlatego w trosce o najwyższe standardy produkowanej przez nas żywności wdrożyliśmy system zarządzania jakością klasy ERP. Dzięki temu możemy szczegółowo nadzorować poszczególne etapy produkcji mięsa, sprzedaż oraz dystrybucję.

Zarządzamy zapasami w magazynach i nadzorujemy jednolity łańcuch logistyczny. Kontrola nad okresami trwałości produktu zgodnie z wymogami systemu ERP daje nam pewność, że możemy zagwarantować niezmienną jakość i terminową dostawę.

 

www.indrol.pl

 
INDROL sp. z o.o. sp.k.