Abra Meble

0 Dodaj merytoryczną opinię

Jak rekrutujemy?

Jak rekrutujemy?

 

Ogłoszenie
Wszystkie dostępne stanowiska, wraz z ich lokalizacją, możesz sprawdzić na naszej stronie w zakładce "Kariera". Jeżeli w tym momencie nie znalazłeś interesującej Cię oferty, a Abra jest dla Ciebie atrakcyjnym pracodawcą – zostaw nam swoje CV. Być może w przyszłości będziemy mieli możliwość nawiązać współpracę.
 
Czy pasujesz do Abry? 
Twoje CV jest dla nas pierwszym krokiem do tego, żebyśmy mogli Cię poznać. Chociaż przebieg Twojego zatrudnienia nie jest dla nas najważniejszy – to Twoje CV już tak – w końcu to Twoja wizytówka. Jeżeli analiza CV przebiegła pomyślnie, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie – jeżeli nie, poinformujemy Cię o tym w wiadomości e-mail.
 
Rozmowa telefoniczna
Na wszystkich etapach skupiamy się na odnalezieniu najlepszego Kandydata na dane stanowisko. W trakcie maks. 15 min rozmowy telefonicznej, wstępnie weryfikujemy kompetencje, a także oceniamy czy Abra jest miejscem, gdzie rozwiniesz się w kierunku, który sobie obrałeś.
 
Baza kandydatów
Wszystkie CV, które do nas trafiają są wprowadzane do „Bazy Kandydatów”. Ograniczona liczba stanowisk nie pozwala nam zatrudnić wszystkich Kandydatów, ale dzięki zachowaniu CV możemy do nich wrócić, gdy pojawi się dopasowana oferta.
 
Spotkanie
Najlepszych Kandydatów zapraszamy na ok. 30 min spotkanie. Zaproszenie przekazujemy telefonicznie lub e-mailem. W jego trakcie rozmawiamy o Tobie i o nas. Zależy nam, żeby obie strony poczuły "to coś", co pozwoli nam wspólnie pracować, budować zespół i rozwijać się. Po spotkaniu Kandydaci ZAWSZE dostają telefoniczną informację o wyniku rekrutacji.
 
Oferta
Wybranemu Kandydatowi składamy ofertę telefonicznie. Przypominamy o warunkach zatrudnienia oraz wynagrodzenia – po ich zaakceptowaniu, umawiamy się z Kandydatem na spotkanie, na którym przekazujemy dokumenty potrzebne do zatrudnienia.
 
Witaj w ABRA!
Tak, to już ten etap, w którym jesteś z nami! Rozpoczyna się nasza współpraca.
W pierwszym dniu podpisujemy umowę – oczywiście o pracę. Później czeka Cię pierwsze szkolenie – BHP. Nauczyłeś się już zasad bezpieczeństwa więc spokojnie możemy pokazać Ci gdzie zaparzyć kawę lub herbatę :) Kiedy tak ważne rzeczy masz już za sobą – rozpoczyna się Twoje szkolenie wdrożeniowe, które potrwa dokładnie tyle dni ile będziesz potrzebował. Witaj w zespole! Powodzenia!
 

OFERTY PRACY

 

www.abra-meble.pl

Abra Meble