Abra Meble

0 Dodaj merytoryczną opinię

Co oferujemy?

Co oferujemy?
 

Awanse
Rozwój pracowników jest równoznaczny z rozwojem firmy, dlatego ponad 95% stanowisk kierowniczych i specjalistycznych zajmują awansowani Abrowicze. Promujemy Pracowników wyróżniających się zaangażowaniem i jakością pracy, którzy przejmują inicjatywę i są nastawieni na szukanie rozwiązań.

 

Indywidualne Ścieżki Rozwoju
Naszych Pracowników traktujemy indywidualnie - dostrzegamy pracowitość i zaangażowanie, dostarczamy inspirujących wyzwań i doceniamy sukcesy, poznajemy ich zainteresowania. Dzięki temu możemy z sukcesem łączyć strategię biznesową firmy z Indywidualnymi Ścieżkami Kariery Pracowników.

 

Szkolenia wdrożeniowe
Odpowiednio przeprowadzone szkolenia wdrożeniowe, nie tylko przygotowują pracownika do objęcia nowych obowiązków, ale również pozwalają dużo szybciej stać się częścią zespołu. Korzystając z najnowszych trendów w szkoleniach i stale podnosząc kwalifikacje trenerskie, dokładamy starań, aby nasze szkolenia wdrożeniowe nie tylko były efektowne, ale również efektywne.

 

Ludzie
Jesteśmy mieszanką różnych charakterów, osobowości i umiejętności, ale wspólnie tworzymy niesamowitą całość. Atmosfera i ludzie pracujący w naszej firmie są naszym niepodważalnym atutem. Szukamy ludzi, z którymi chce się pracować i przebywać.

 

www.abra-meble.pl

Abra Meble