A&J Partners

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Kochani, mieliśmy kapitalną okazję wesprzeć młode talenty:) Mamy nadzieję, że nasze koszulki dodadzą im skrzydeł. Trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów !

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

W A&J Partners nie zwalniamy tempa i jesteśmy oczywiście w tygodniu ale i niemal w każdy weekend z Opiekunkami i Opiekunami. Pojawiamy się m.in. na dniach miast, targach pracy. Jesteśmy bardzo serdecznie przyjmowani, wiele osób do nas podchodzi aby dowiedzieć się jak wyjechać do pracy w opiece - czasem pierwszy, czasem kolejny raz. Każda osoba to inna historia, jednak wszystkie łączy chęć i umiejętność pomocy innym i atrakcyjne zarobki. Bądźcie czujni, śledźcie nas na fb - tam zawsze na bieżąco informujemy gdzie jesteśmy :) 

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko: GŁÓWNA KSIĘGOWA do A&J Partners w Bytomiu!!! Czego szukamy? Doświadczenia, wykształcenia kierunkowego ale i chęci do pracy w profesjonalej, stabilnej (od 2005 r.) i przyjaznej firmie :) Nie zostawiaj tego na później, ZGŁOŚ SIĘ ->  rekrutacja@ajpartners.pl lub daj szansę innym i przekaż dalej. Pełna treść ogłoszenia na naszej stronie internetowej:


Pomocna?
Tak6Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Nie od dziś wiadomo, że DOBRA ATMOSFERA jest wymieniana w 9/10 rozmów rekrutacyjnych i zapewne w 100% rozmów gdy pada pytanie "jak Ci się tam pracuje?". Dlatego też ten tydzień dedykowaliśmy temu co jest naprawdę ważne, szukając w biurze MISTRZA ATMOSFERY. Przez cały tydzień oddawaliśmy głosy, wskazując osobę, która naszym zdaniem "śmiechem, żartem" potrafi zażegnać każdą chandrę i być pomocna. Laureat otrzymał kapitalny upominek od #ajpartners i zapewne w najbliższym czasie wybierze się na koncert, może nawet kabareton :) Tygodniowe Challenge u nas to zawsze świetna okazja do wspólnego działania i ciekawych niespodzianek! Kandydatów do tego tytułu mamy wielu, dlatego gratulacje dla całego zespołu!

Pomocna?
Tak7Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Sezon plenerowy uważamy za otwarty ! Z radością pojawiamy się przy okazji festynów, imprez, koncertów plenerowych, targów pracy - nie tylko w Bytomiu, gdzie mamy siedzibę A&J Partners ale i w okolicznych miastachDo tej pory z naszym namiotem odwiedziliśmy m.in. Zabrze, Chorzów, Świętochłowice, Rybnik, Częstochowę a przed nami jeszcze wiele, wiele miast. Zawiercie, Piekary, Pszczyna już czekają a to dopiero początek :) Takie wydarzenia są fantastyczną okazją do spotkań z osobami zainteresowanych pracą w opiece ale i w naszym biurze. To zawsze owocny i jak widać na zdjęciu z Zabrza - pogodny czas :)

Pomocna?
Tak7Nie2

Pracodawca

 Aktualność

W Challengach jesteśmy świetni! a ostatni był czystą przyjemnością! TYDZIEŃ UŚMIECHU :) który ogłosiliśmy w ajpartners jako walka z hejtem w internecie i pokazanie wyższości uśmiechu nad negatywnym podejściem - zasłużenie zwieńczyliśmy słodkościami. I jak tu się nie cieszyć ! Zusammen sind wir stark i nikt nam nie powie, że jest inaczej! 


Pomocna?
Tak9Nie1

Pracodawca

 Aktualność

WYSTARTOWALIŚMY Z NOWYMI REKRUTACJAMI w Bytomiu i Krakowie !!!

To świetny czas na zmiany :)  a że często boimy się zmian to najczęściej decydujemy się na „pewne, zaufane i polecane". Warto kierować się tym kluczem, również przy szukaniu pracy. Nasz zespół przez ostatnie 3 lata powiększył się o ponad 400% - to najlepsza rekomendacja! Jeśli chcesz czuć się dobrze w pracy i rozwijać w rekrutacji, w dziale z j. niemieckim lub dziale social media, nie czekaj na kolejny raz – wyślij CV już dziś na: rekrutacja@ajpartners.pl i pracuj z większą radością i większymi benefitami. Wszystkie ogłoszenia na naszej stronie internetowej.


Pomocna?
Tak9Nie2
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny