A&J Partners

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Każdy dzień w ajpartners jest wyjątkowy. W tym tygodniu odwiedził nas fantastyczny gość Henryk Czich - wokalista i współzałożyciel zespołu Universe obecnego na rynku muzycznym już ponad 30 lat. Pan Henryk przygotował specjalne pozdrowienia dla całego zespołu A&J Partners, w tym też naszych wspaniałych Pań Opiekunek i Panów Opiekunów . Dziękujemy za niesamowity, pełen serdeczności dzień!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Do tej pory odwiedziło nasze biuro wiele znamienitych osobistości. W tym tygodniu zaprosiliśmy charyzmatyczną i jedną z najbarwniejszych postaci pewnego programu... Mieliśmy przyjemność gościć Panią Wiesławę Kwiatek, którą możemy kojarzyć z flagowego programu telewizji polskiej "Sanatorium miłości" :). To dynamiczna, ciepła i pełna chęci do działania osoba. Dziękujemy za spotkanie wypełnione uśmiechem i pozytywną energią oraz za pozdrowienia dla całego naszego ajotowego zespołu, Panów Opiekunów i Pań Opiekunek. Czekamy na kolejne spotkanie.

Pomocna?
Tak1Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Jak przy poniedziałku mieć werwę i z radością wracać do pracyZakończyć poprzedni tydzień w kapitalnym nastroju - a tego dostarczyła nam kolejna wspólna, fantastyczna akcja, która w miniony piątek miała swój finał! Tego dnia odwiedziliśmy w Brudzowicach dom tymczasowy fundacji Sznaucery w Potrzebie.

Dziękujemy wszystkim  zaangażowanym w zbiórkę  pracownikom biura, Paniom i Panom Opiekunom A&J Partners, którzy wsparli naszą akcję dla kochanych psiaków.

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Kochani! W Polsce co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: białaczka, czyli nowotwór krwi! By zwiększyć szansę na znalezienie dawcy dla pacjentów z białaczką my, czyli A&J Partners wraz z Fundacją DKMS, postanowiliśmy zorganizować Dzień Dawcy SzpikuDołącz do nas 19.11.2019 r. w Bytomskim Biurze Promocji przy ul. Rynek 7 :) Przyjdź i Zostań potencjalnym dawcą szpiku!!

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym Radia Piekary :)

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Kochani, jak wiecie, działamy również w szczytnych celach i bardzo chętnie wspieramy tych bardziej potrzebujących od nas Postanowiliśmy zorganizować zbiórkę rzeczy i pieniędzy: ajpartners dla fundacji Sznaucery w Potrzebie. 

Każdego, kto chciałby wspomóc oczekujące na nasze dobre serca pupile, zapraszamy do naszego biura -> Bytom, ul.Dworcowa 25, II piętro.

Czego potrzebują psiaki: karmy specjalistyczne, koce polarowe, smycze, zabawki, koce, legowiska, duże maskotki, odżywki ;) Pamiętajmy, że pomaganie jest świetne ! Zapraszamy do przyłączenia się i przekazywanie informacji o zbiórce dalej :) Razem jesteśmy silni.

Pomocna?
Tak3Nie

Pracodawca

 Aktualność

Dzisiaj świętujemy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka!
Wszystkim dzieciaczkom życzymy
dużo radości, uśmiechu, i wspaniałych przyjaciół :)

To jedno z tych wyjątkowych świąt, które jest nam szczególnie bliskie. Na co dzień spotykamy się w naszej pracy z Seniorami, którzy potrzebują pomocy, jednak nie zapominamy o najmłodszych. Nie jesteśmy obojętni na potrzeby przedszkolaków, czego kapitalnym przykładem były m.in. tegoroczne warsztaty wielkanocne czy zbiórka pieniędzy na nowy plac zabaw podczas świętowania naszych urodzin. Już cieszymy się na kolejne wydarzenia...
Przesyłamy pozdrowienia od całego zespołu A&J Partners

[ltr][/ltr]

Pomocna?
Tak1Nie2

Pracodawca

 Aktualność

Kochani załoga A&J Partners razem z bajkowymi gośćmi: załogą Psiego Patrolu - Chase Policjant i Marshall Strażak, zameldowali się na otwarciu nowego placu zabaw w Bytomiu - Bobrek Z ogromną radością uczestniczymy w wydarzeniach, które zmieniają codzienność na lepsze - tym razem codzienność fantastycznych dzieci z Bytomia. 

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

W A&J Partners zawsze jesteśmy razem i z wielką radością łączymy się podczas szczególnych wydarzeń z życia naszych pracowników, bo... Razem jesteśmy silni!

Za nami kolejne biurowe, fotograficzne wyzwanie, które jest okazją do zabawy, wspólnego działania i ciekawych niespodzianek w formie voucherów.

Pomocna?
Tak4Nie2

Pracodawca

 Aktualność

Kochani, mieliśmy kapitalną okazję wesprzeć młode talenty:) Mamy nadzieję, że nasze koszulki dodadzą im skrzydeł. Trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów !

Pomocna?
Tak3Nie2

Pracodawca

 Aktualność

W A&J Partners nie zwalniamy tempa i jesteśmy oczywiście w tygodniu ale i niemal w każdy weekend z Opiekunkami i Opiekunami. Pojawiamy się m.in. na dniach miast, targach pracy. Jesteśmy bardzo serdecznie przyjmowani, wiele osób do nas podchodzi aby dowiedzieć się jak wyjechać do pracy w opiece - czasem pierwszy, czasem kolejny raz. Każda osoba to inna historia, jednak wszystkie łączy chęć i umiejętność pomocy innym i atrakcyjne zarobki. Bądźcie czujni, śledźcie nas na fb - tam zawsze na bieżąco informujemy gdzie jesteśmy :) 

Pomocna?
Tak3Nie2
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

A&J Partners